Keresendő szöveg:


SZERVEZET

ELNÖK
  • Horváth András ( andras@hp-arch.hu )
ALELNÖK
  • Molnár Csaba Csongor ( hgtcsaba@t-online.hu )
ELNÖKSÉG
  • dr. Bachmann Bálint ( bachmann@pmmik.pte.hu )
  • Getto Tamás ( gettoplan@gmail.com )
  • Karlovecz Zoltán ( karlovecz@gmail.com )
  • dr. Kovács-Andor Krisztián ( a.plus.arch@gmail.com )
  • Lantos Olivér Dániel ( lantos@vlmarchitects.com )
Póttagok:
  • Denkinger József
  • Witzl Zsolt
FELÜGYELŐ BIZOTTSÁG
  • dr. Baracsi Viktória ( baracsiv@t-online.hu )
  • Kajári J. Tamás (kajaribt@tolna.net )
  • Kokas Ignác ( kokas@minicomp.hu )
Póttagok:
  • Bogár Tamás
ETIKAI-FEGYELMI BIZOTTSÁG
  • Boda Zoltán ( bodazoltan.epitesz@gmail.com )
  • dr. Dévényi Sándor ( devenyisandor1@gmail.com )
  • Gulyás Róbert ( gulyrob@freemial.hu )
  • Kovács Péter ( 5tervkft@gmail.com )
  • Váczi Gabriella ( vaczi.gabriella@vacziek.hu )
Póttagok:
  • Csatai László
  • Rabb Péter
  • Salamon Gábor
VÁLASZTÁSI JELÖLŐ BIZOTTSÁG
 
  • Földesi Zoltán ( foldesi.zoltan@tolna.net )
  • Keresztes Béla ( epkor@dravanet.hu )
  • dr. Kondor Tamás ( kondor@kondor.hu )
  • Máté János ( alkoto@epiteszalkotomuhely.hu )
  • Dr. Veres Gábor (redcvgt@gmail.com )
Póttagok
  • Nagy Péter
  • Turányi Erzsébet
 
-------------------------------------------------- 
 
Dél-Dunántúli Építész Kamara

Címe: 7624 Pécs, Boszorkány u. 2. C023

Tel./fax: 72/520-505,
 
Titkár:  Lugosi Ágnes 72/520-504

Ügyfélfogadási idő: 8-12-ig

Ügyintéző:  Széplábi Judit(Mobil: +3630/902-8670)
 
E-mail: ddek.pecs@t-online.hu, ddek.titkar@t-online.hu
  
 
Utoljára frissítve: 2016. szeptember 13., kedd


Kapcsolódó menüpontok:
Dél-Dunántúli Építész Kamara | 7624 Pécs, Boszorkány u. 2. C023 | tel: 72/520-505